Hakkımızda

2011 yılında kurulan YKZ YAKAMOZ TEKSTİL markasıyla kendine özgün model ve tasarımlarıyla günümüze kadar ev tekstiline kendi alanında (yatak örtüleri, pikeleri, nevresim takımları, masa örtüleri, bornoz setleri) yeni kreasyonlar kazandırmıştır.

Özgün ve yenilikçi vizyonu ile her zaman en iyi olmayı hedefleyen YKZYAKAMOZ, ev tekstili sektöründe sağlam ve güvenilir bir isim yaratmayı başarmıştır. Temel felsefesi en kaliteli ve en yeni ürünleri herkesten önce değerli müşterilerine sunmaktır. Ürün kalitesi, koleksiyon zenginliği ve renk çeşitliliğiyle farklı duruşunu her sene biraz daha kuvvetlendirmiştir.

Güçlenmemizin en önemli adımını ise ikinci markamız olan DOLCE MARİEE ile  renk ve seçeneklerimizi modellerimizi zarif ve kullanılabilir şekilde tescillemiş olduk.

MİSYONUMUZ

Yeniliklere açık bir şirket olarak, sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek, müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde ve zamanında karşılamak, sunduğumuz yapıcı çözümler ile mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak

VİZYONUMUZ

Ev tekstili ürünleri sunan bir kuruluş olarak önde gelen lider marka olma yolunda ilerlemek. Siz değerli müşterilerimizin bizi tercih etme oranını en üst düzeye çıkarma.

 

 

ANLAŞILMAK İÇİN DEĞİL, YAŞAMAK İÇİN VARIZ….

TOP